Produkt dnia
Statystyki
Produktów:
6266
Kategorii:
391
Nowości:
366
Promocje:
475
Producenci
Przesyłki - Koszty Czas Inne

Przesyłki nadawane są Pocztą Polską w formie listów poleconych (do 2 kg) oraz firmą kurierską Inpost.

Przesyłki ekonomiczne są to tanie i stosunkowo wolne przesyłki. Od momentu nadania poczta deklaruje czterodniowy termin dostarczenia. W praktyce jednak bywa, że potrafią być dostarczone nawet na drugi dzień, a czasem po tygodniu. Szybką formą dostarczenia towaru jest przesyłka kurierska, którą klienci otrzymują na drugi dzień od jej nadania.

Koszty przesyłek w sklepie artystyczny są w przedziale od 4,80 zł do 14 zł i zawsze je widać w koszyku klienta.

Zawartość każdej przesyłki można sprawdzić przy jej odbiorze i spisać wraz z dostarczycielem protokół. Na tej podstawie przyjmowane są reklamacje związane z ewentualnymi brakami, czyli pomyłkami.

Przy zakupach na kwotę 200 złotych przesyłki do 2 kg są wysyłane na koszt sklepu pocztą (przesyłka ekonomiczna), na kwotę 100 złotych przesyłki do 0,5 kg są wysyłane na koszt sklepu pocztą (przesyłka ekonomiczna)a przy zakupach na kwotę 300 zł - kurierem.

Wszystkie przesyłki są rejestrowane i ubezpieczone.

Przesyłki są nadawane w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmowym sklepu. Klienci są informowani mailowo o dotarciu ich wpłaty i o nadaniu przesyłki.

Przy końcowym etapie składania zamówienia klient sklepu wypełnia rubryki, gdzie umieszcza adres na który ma zostać wysłane zamówienie. W przypadku błędnie wpisanego adresu dostawy sklep nie ponosi winy za jej niedostarczenie ani też za dodatkowe koszty spowodowane tym faktem. Każda przesyłka, która wraca do sklepu z powodu jej nie odebrania z poczty lub z powodu błędnego lub niepełnego adresu wiąże się z dodatkowymi podwójnymi kosztami (powrót do nadawcy i odesłanie do klienta). Po uiszczeniu tych kosztów i zaksięgowaniu takiej wpłaty na koncie sklepu, przesyłka jest ponownie wysyłana.

Bardzo ważną informacją jest również adres e-mail. W przypadku kiedy klient wpisze niepoprawny adres, nie będzie informowany o tym, na jakim etapie jest jego zamówienie.

W przypadku przesyłek poleconych Klient nie otrzymuje numeru przesyłki, ale po 7 dniach od momentu nadania, jeśli przesyłka nie dotarła, można zapytać mailowo o numer przesyłki.

Do przesyłek kurierskich numer przesyłki jest wysyłany w dniu nadania.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl